Одяг з льону та його вплив на шкіру людини

У будь-які часи одяг з льону та з інших натуральних тканин був найкориснішим одягом для нашого здоров'я, але, на жаль, його поступово замінили вироби з синтетичних тканин. Він не вимагав особливого догляду і ціна була більш доступна.

В епоху синтетичних тканин ми зовсім забули про те, яку шкоду вони несуть. Часто краса і практичність одягу закриває нам очі на те, що синтетична тканина порушує теплообмін тіла з навколишнім середовищем. Мало хто знає, але при виготовленні таких тканин виробники найчастіше використовують нафту і вугілля, а також інші хімічні речовини, все це не найкращим чином впливає на організм і здоров'я людини.
Часто ми можемо бачити, як електризуються наші речі. Все це властивість тканини, вона накопичує електрику і притягує до одягу пил.

Якщо ви вирішили купити одяг з натуральних тканин, то можете бути впевнені в його користі. Він дає тілу здатність «дихати», так як зберігає природну структуру, досить міцний і не буде вигоряти на сонці.
Льон - тканина, яку отримують із стебел рослини, він має властивість охолоджувати тіло. Багато хто вважає, що одяг з льону є таким собі оберегом від невдач і від негативу з боку недоброзичливців. Також прийнято говорити, що він має антисептичні властивості і усуває мікроби, шкіряні запалення. Такий одяг зменшує ризик появи захворювань, які викликають бактерії або грибки.

У спекотну погоду в одязі з льону буде відчуватися легка прохолода, а ось в холодну погоду - тепло. Льон має властивість добре пропускати повітря, саме через це вашій шкірі буде легко "дихати" і вона не буде прилипати до тіла. Для людей, які страждають на алергічні реакції або астматикам, лікарі рекомендують носити одяг з льону. Є також і припущення, що такий одяг допомагає влітку набрати вагу, а взимку - схуднути.

Доглядати за таким одягом не складе особливих труднощів, але прати рекомендовано все-таки при температурі 40-60 градусів.

Перед тим, як купити одяг з льону варто подумати, які якості одягу для вас є в пріорітеті. Якщо вам важливий тільки стиль, то ви можете купувати напівсинтетичний одяг, який коштує дешевше. А якщо для вас важливий елегантний, зручний і, найголовніше, "здоровий" одяг, то свій вибір варто зупинити тільки на натуральних тканинах.

У нашому магазині ви знайдете великий вибір вишиванок тільки з натуральних тканин для вас і вашої родини. Ми працюємо не тільки в Україні, а й маємо ряд партнерів за кордоном, зокрема в США, Росії, Італії.
Зателефонувавши за вказаними контактними на сайті номерами, ви зможете замовити доставку додому.